FEI jagas aastaauhindu, aasta sportlane on Isabell Werth

Üleeile Uruguai pealinnas Montevideos lõppenud FEI Peaassamblee raames jagati jällegi aastaauhindu, kus parima sportlase tiitli pälvis ratsaspordi üks tituleeritumaid, lõppeval hooajal täiesti peatumatu Saksamaa koolisõitja Isabell Werth.

 

FEI Auhindade Gala viidi läbi teisipäeval, kui auhinnad anti välja parima sportlase, parima groomi, tõusva tähe ja vaatamata kõigele (ing. k. against all odds) kategooriates. Parima sportlase auhind anti tänavu Saksamaa 48aastasele superstaaride, koolisõitja Isabell Werthile, kes osales tseremoonial videosilla vahendusel ja sõnas järgmist: "FEI sportlase auhinna pälvimine on fantastiline ja ma olen selle üle ääretult uhke. Ma olen väga rõõmus, et nii paljud inimesed toetavad mind ja austavad seda, mida oleme teinud viimastel kuuldel!" Werthi auhinna võttis vastu Saksamaa Ratsaspordi Liidu peasekretär Soenke Lauterbach.

 

Koolisõidu ringkondadesse läks teinegi auhind – parim groom. See auhind kuulub tänavu Alan Daviesile, kes on teatavasti tippkoolisõitjate Charlotte Dujardini ja Carl Hesteri abiliseks. Tõusva tähe auhind anti tänavu takistussõidu ponide EM-il kaks kuldmedalit võitnud 16aastasele Iirimaa talendile Harry Allenile, kes muide on mitte vähem talendika Bertram Alleni noorem vend.

 

 


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72022/domeenid/www.hobumaailm.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 23