FEI Kolmevõistluse Rahvuste Karika kolmanda etapi võitis Uus-Meremaa koondis

FEI Kolmemvõistluse Rahvuste Karikas jätkus möödunud nädalavahetusel oma kolmanda etapiga Suurbritannias Norfolkis, kus etapivõidu võttis Uus-Meremaa rahvuskoondis.

Möödunud nädalavahetusel peeti Suurbritannias Norfolkis tänavuse FEI Kolmevõistluse Rahvuste Karika kolmas etapp, kuis oma võiduka avalöögi sarjas tegi Uus-Meremaa koondis, mida esindasid Suurbritannias baseeruvad kauge saareriigi sportlased. Uusmeremaalased asusid 11 punktise eduga juhtima juba pärast koolisõitu ning ei andnud edu käest lõpuni. Nende liider, Sir Mark Todd hoidis algusest lõpuni individiuaalset liidrikohta hobusega NZB Campino.

Võidu järgselt sõnas Todd, et tegemist oli hea võistlusega. Krossirada ei olnud raske, kuid siin ja seal tekitas probleeme tugev vihmasadu. „Hea tunne oli näha poodiumil sakslasi ja britte meist allpool. Loodan, et see jätkub kogu suve,“lisas uusmeremaalaste liider.

Uus-Meremaale võidu toonud punktisummaks kogunes 138.6, võidukasse tiimi kuulusid lisaks Todd`le Lizzie Brown ja Henton Attorney General, Craig Nicolai ja Just Ironic ning Tim Price ja Haddon Trump Card. Teisena lõpetasid sakslased punktisummaga 156.4, kolmandana Suurbritannia, kelle summaks kogunes 161.2 karistuspunkti. FEI Kolmevõistluse Rahvuste Karika tasemeks on CICO3*