FEI Solidarity projekti raames külastas kolmevõistlejaid taaskord Lars Christensson

Lars Christensson Kurtna maneežis; foto Elin Jalakas

Kui jaanuarikuus kohtusid kolmevõistlejad Koordi Tallides ning pidasid kolmevõistlusteemalise treeninglaagri meie oma treeneritega, siis möödunud nädalavahetusel külastas Eestit taaskord FEI Solidarity projekti partnertreeneriks valitud Lars Christensson Rootsist.

Seekordne koolitus viidi läbi Kurtna Ratsakeskuses, kus kahel päeval töötati päeva esimeses pooles eeskätt just ratsastusega ning õhtul keskenduti hüppamisele. Pühapäeval sai lume alt välja kaevatud ka krossitõkked.

Treeninglaagri kohad täitusid kiiresti, ootejärjekorda jäi nii mõnigi paar, seega on väga tore tõdeda, et huvi selliste treeningnädalavahetuste osas on meie sportlaste seas suur.

Laagris olid kohal ka enamik meie noorsportlastest, kes projekti raames Põhjamaade Mängudele pürgivad, allpool leiate neist ka väikesed tutvustused.

Nädalavahetus möödus lumises Kurtna Ratsakeskuses kiiresti, õhtuti parandasime kolmevõistlust ning juba teist aastat järjest sai Lars osa ka meie Eurovisiooni I poolfinaalist, prohvetlikult ennustas ka õigelt kolm finaalisaajat.

Meiepoolne suur tänu Kurtna Ratsakeskusele, et nad meid lahkelt oma kompleksi vastu võtsid. Aitäh meie peatreener Raul Kaunale, et nii palju panustasid ning veel suurem aitäh Rita Kaunale, et ta meid oma hubases kohvikus sõbralikult vastu võttis!

Edasi plaanib kolmevõistlusaktiivil korraks hinge tõmmata ning siis tuleb hakata planeerima järgmist kokkusaamist. See, millisel kujul see täpselt olema saab, see selgub peagi.

Rohkem lugege: http://www.ratsaliit.ee/fei-solidarity-treeninglaager-lars-christenssoniga-ja-projektis-osalejate-tutvustused/