FEI tõi välja mängu “My Horse and Me 2”

Peagi jõuab virtuaalpoodidesse uus hobusesõpradele suunatud mäng My Horse and Me 2, mis on välja antud mängutootja Atari ja Rahvusvahelise Ratsaspodi Liidu (FEI) koostöös.

Uus mäng võimaldab virtuaaltallis hobust silitada, puhastada ja sööta, teda valmis panna, koos trenni teha ning takistussõiduvõistlusel osaleda. Kauni graafikaga kaasahaarav mäng võimaldab endale ja oma hobusele ise välimust kujundada ning õppida hobuse eest hoolitsemise ja takistussõidu põhialuseid.

FEI presidendi Printsess Haya sõnul on mängu näol tegemist suurepärase meelelahutusega nii alustavatele sportlastele kui ka kõigile teistele hobusesõpradele. „Mängijatele antakse võimalus virtuaalmaailmas kõige kõrgemal tasemel takistussõitu proovida ning ma loodan, et aja jooksul kasvab mängu mängijatest välja tulevaste tippu pürgijate põlvkond või entusiastlik ratsaspordivõistluste publik,“ ütles Haya.

Mängu põhiidee on järgmine: Oma onu rantšo päästmiseks peab tüdruk (mängija) võitma FEI Maailma Karika. Rantšos pole aga olukord sugugi kiita, sest töötajad on lohakad, mitmed hobused on haigestumas ning ükski hobune pole mitu hooaega võistlusi võitnud. Selleks, et rantšot majanduslikest probleemidest välja aidata, tuleb mängijal võita Kentuckys peetav finaalsõit. Kuigi tüdruk on onu juurde sõitnud selleks, et seal lõbusalt aega veeta ja hobikorras ratsutamisega tegeleda, asub ta vaatamata oskuste puudumisele samm-sammult end võistlusteks ette valmistama, et võita auhinnaraha, mis päästaks rantšo.

Mängu saab mängida nii tavaarvuti, Nintendo Wii, Nintendi DS-i, Playstation 2 kui ka XBOX360-ga.

Vaata lisainformatsiooni mängu kodulehelt www.atari.com/myhorseandme

Mailis Timmi