FEI tuutor Stavros Georgopoulos annab septembris Eestis takistussõidukliiniku

21.-23. septembrini on takistussõitjatel võimalik Ruila Tallides osaleda FEI tuutor Stavros Georgopoulose kliinikus, mis hõlmab ratsastust, võimlemisharjutusi madalamatel kõrgustel ning takistussõidutrenni.

Stavros Georgopoulos on Kreeka ratsasportlane, kes on saavutanud mitmeid võitusid Balkanimaade meistrivõistlustel ja kuulunud korduvalt Kreeka esindusmeeskonda Rahvuste Karika võistlustel. Pärast treenimist mitmete tuntud ratsasportlaste käe all nagu Graham Fletcher, Daan Nanning ning Ludger Beerbaum kuulus Stavros ka varumehena 2004. Ateenas peetud olümpiamängude koondisesse. Praegu tegeleb ta rohkem FEI tuutori tööga ning aitab koolitada treenereid üle maailma.

Koolitus on mõeldud kõigile takistussõitjatele, kes on 110 cm tasemel ja kõrgemal. Eelistatud „Noorte Lootuste Tiim“ projektis osalejad ja kõikide vanuseklasside koondiste liikmed.

Kõigil kolmel päeval toimub kliinik 2-3 liikmelistes gruppides ning iga treening kestab kesmiselt 1,5 tundi. Esimesel päeval tegeletakse ratsastamisega, teisel võimlemisharjutustega üle väiksemate takistuste ridade ja penerollide näol ning kolmandal päeval hüpatakse parkuuri.

Koolituse korraldajad on Eesti Ratsaspordi Liit ja Ratsaklubi Ruila Tall. Ühe treeningtunni hind on 30€, kolme päeva maksumus 80€. Registreerimiseks saata email aadressil katrin.pill [at] gmail.com 17. septembriks. Märkida ära ratsutaja ja hobuse nimi, vanus ning tase. Hobuste ja inimeste majutuse osas võtta ühendust Eha Kirsipuuga. Kõigi muude küsimuste puhul võtta ühendust Katrin Pilliga katrin.pill [at] gmail.com või 5066044

Ürituse juhend on leitav meie kalendris: http://www.hobumaailm.ee/?page=37&m=09&y=2012&id=966

Eesti Ratsaspordi Liit