FEI\’l on nüüd YouTube konto

FEI on esmakordselt ametlikult avanud oma you tube’i kanali. See ainulaadne interneti sihtkoht on loodud selleks , et edastada mitmesuguseid spordiüritusi . Uus FEI kanal pakub fännidele võimalust elada kaasa oma lemmikutele üle maailma, seda pidevalt ajakohaselt.

Kuna ratsaspordivaldkonnas on mitmesuguseid iseseisvalt tegutsevaid lehekülgi, kus on üleval võistluste videod, otsustati luua feichannel , kus kõik need videod oleksid koos . Nüüd on sõitjatel ja kaasaelajatel lihtsam ja mugavam.

FEI you tube’i kasutajast leiab palju erinevate ratsaspordialade videosid (koolisõidust, takistussõidust, kolmevõistlusest jpm . ) Kanal sisaldab FEI tippvõistlusi, intervjuusid, videosid lavatagustest ja ka õpetlikke videoklippe. Uus FEI kanal jälgib ka USA ratsaspordi Team 2010 Meydan FEI Nations Cup-i võistlusi .

Eesmärgiks on luua kodu ratsavõistlusi hõlmavatele videodele, sest ka paljud ratsutamishuvilised on youtube’i oma trenni videosid üles riputanud – FEI kanal võtab enda alla ka kolmandate isikute videosid . Täiendavat teavet selle kohta, kuidas esitada videolõike, tuleb ühendust võtta emaili kaudu (videos@fei.org ). Vaatajad saavad videosid ka kommenteerida ning üksteisega asju arutada .

"See on meie spordiala jaoks hea võimalus," ütles Carsten Couchouron , FEI reklaamivaldkonna tegevdirektor. "Kuigi meie oma TV lehekülg jääb meile ikkagi eelistatuks, oleme kindlad, et uus FEI youtube’i kanal laiendab meie spordiala uutele sihtrühmadele, kuna YouTube’i vaatajaskond kasvab aasta-aastalt . See samm on oluline FEI arengu seisukohalt, kasutame uusi tehnoloogiaid, et suurendada ratsaspordi populaarsust kogu maailmas."

Kanali leiate aadressil http://www.youtube.com/user/feichannel

M. Sinisalu