Ferrer-Salat ja Delago võitsid Stuttgardis teise MK-etapi järjest

Reedel Stuttgardi koolisõidu MK-etapi Grand Prix võitnud Hispaania paar Betariz Ferrer-Satalat ja Delago kinnitasid on favoriidistaatust laupäeval peetud Küris, kui võitsid sellegi, võttes teised järjestikused võidupunktid.

Tänavu suvel Aachenis EM pronksi teeninud ning mõned nädalad tagasi Lyonis MK-etapi võitu tähistanud Beatriz Ferrer-Salat ja Delago on tõepoolest heas hoos, kui suutsid koduseinte toetust nautinud kolme sakslanna ees võtta selle hooaja teise etapivõidu järjest. Katalooniast pärilt paari tulemus Küris hinnati 83.300% vääriliseks. "Mul on täna tõeliselt hea tunne ja mu hobune kuulas mind tõeliselt," mainis Ferrer-Salat, "vaid ühes kohas ma liialt kiirustasin ning jõudsin muusikast ette, kuid sellele vaatamata jäi hea tunne."

Kolm järgnevat kohta läksid Stuttgardis tuntud sakslannadele. Teise tulemuse, milleks oli 82.975%, sõitsid välja Isabell Werth ja Don Johnson FRH, neile järgnesid 80.150% kogunud Jessica von Bredow-Werndl hobusega Unee BB ning tulemusega 79.900% neljanda koha saavutanud Fabienne Lütkemeier ja D`Agostino FRH.

Pärast kolme Lääne-Euroopa etappi juhib41 punktiga šveitslanna Marcela Krimke Susmelj, kes võitis suvel Kesk-Euroopa etapi Lipicas edestades vaid punktiga kaks etappi võitnud Ferrer-Salatit. Kolmandana on 37 punkti kogunud rootslane Patrik Kittel. Vahepeal liigat juhtinud ukrainlanna Inna Logutenkova on hetkel viies.

Täna on Stuttgardis kavas takistussõitjate MK-etapp, millest teeb otseülekande FEI TV algusega kell 16.25. Tulemused leiate aadressilt http://eventcontent.hippoonline.de/1106/1106zeitplanDEU.htm?style=longines