Fotokonkursile “Kevad südames” saab pilte saata mai lõpuni!

Kuna kevad oli pika vinnaga ega tahtnud kuidagi alata, otsustasime fotokonkursi "Kevad südames" tähtaega pikendada 20nda mai asemel mai lõpuni. Piltide saatmise viimane kuupäev on 31. mai.

"Kevad südames" fotokonkurss ootab südamlikke, emotsionaalseid, väljendusrikkaid, kauneid, energilisi ja huvitavaid kevadisi ülesvõtteid hobustest. Piltidel võivad loomulikult olla ka hobuste ratsanikud, peremehed ja teised sõbrad.

Konkursi tingimused:

· Osaleda võivad kõik hobuse- või fotograafiasõbrad hoolimata sellest, kas nad on hobumaailm.ee registreeritud kasutajad;

· Pilt peab olema sinu enda tehtud!;

· Pildi pikem külg ei tohi olla üle 600 piksli;

· Pilt peaks olema võimalikult kvaliteetne, nii et vaatajal oleks meeldiv. Fotot on lubatud vajalikul määral pilditöötlusprogrammis parandada, kuid silmnähtavalt ebateravaid või ebaloomulikult arvutiga töödeldud ja moonutatud fotosid ei võeta arvesse;

· Pildid peavad olema .jpg formaadis;

· Pildile tuleb lisada ka pealkiri;

Saatmine ja andmed

· Piltide saatmise tähtaeg on 20. mai 2013;

· Pildid saata aadressil konkurss [ät] hobumaailm.ee;

· Iga osaleja võib saata maksimaalselt 3 pilti.

· Kaasa pange kindlasti oma kontaktandmed, st. täisnimi, telefoninumber, postiaadress, soovi korral ka ratsaklubi. Ärge unustage pildile lisada pealkirja!

Žürii ja hindamine

· Pilte hindab Hobumaailma toimetuse poolt valitud žürii, kuhu kuuluvad nii fotograafiaga tegelevad inimesed, ratsaspordiga lähedalt seotud inimesed kui ka neutraalsed kõrvaltvaatajad.

· Piltide hindamisel arvestatakse foto teemale vastavust, huvitavat lähenemist ülesandele ning saadavat emotsiooni, foto kvaliteeti ning fotograafi tehnilisi ja kunstilisi oskusi.

· Võitjaga võetakse isiklikult ühendust.

Auhind

Konkursi võitja nimi ja võidufoto avaldatakse hobumaailm.ee avalehel.

Võitja saab ühtlasi auhinnaks Logitech Webcam c270 on HD 720p – kvaliteetse sisseehitatud mikrofoniga veebikaamera, mis on ideaalne videokõnedeks. Toote kohta saab lähemalt lugeda siit. http://www.logitech.com/en-gb/product/hd-webcam-c270?crid=1114

Piltide avaldamine

Konkursil osalemisega annate nõusoleku kasutada saadetud fotosid hobumaailm.ee portaali galeriis. Toimetus jätab õiguse otsustada, kas avaldamisele pääsevad kõik pildid või valitud tööd.