Fuchs ja Maher nädalavahetuse staarid Cascais

Martin Fuchs ja Chaplin. Foto: Stefano Grasso

Global Champions hooaeg jätkus Portugalis Cascais (Estoril), kus kordusid täpselt Madridi etapi võitjad. LGCT Grand Prix’s võtsid hooaja teise võidu Martin Fuchs ja Chaplin, GCL parimaks osutus London Knights (Ben Maher ja Martin Fuchs).

LGCT GP’s oli stardis 34 võistluspaari. Frank Rothenbergeri rada oli üks tehnilisemaid sel hooajal ning taaskord oli raja üks suurimaid komistuskivisid kolmene Longines süsteem.

Martin Fuchs ja Chaplin jätsid taaskord parima viimaseks, võites sõidu, sarnaselt Madridile, viimaste startijatena. Fuchsist vaid 45 sajandiku kaugusele jäid Ben Maher ja Explosion W, jättes kolmandaks Michael Duffy ja Mullaghdrin Touch the Stars. Topeltnulle tuli 11 ümberhüppaja seas kokku kuus. Kuna Fuchs kindlustas oma Praha LGCT Super Grand Prix pääsme juba Madridis, sai selle endale teise koha omanik Ben Maher.

Ben Maher ja Explosion W. Foto: Stefano Grasso
Michael Duffy ja Mullaghdrin Touch the Stars. Foto: Stefano Grasso.

Üldarvestuses juhib taaskord Pieter Devos 206 punktiga, kelle lähim konkurent on Daniel Deusser 190 punktiga ning palju ei jää maha Ben Maher 187 punktiga.

Global Champions League’is oli poodiumi kõrgimal astmel eelmist hooaega domineerinud London Knights (Ben Maher ja Martin Fuchs), lõpetades kokkuvõttes null karistuspunktiga. Tegu oli tiimi teise järjestikuse võiduga sel hooajal. Ühe mahaajamise kaugusele jäi neist Valkenswaard United (Bertram Allen ja Marcus Ehning) ning kolmas koht kuulus samuti nelja karitsuspunktiga lõpetanud Paris Panthers’ile (Gregory Wathelet ja Darragh Kenny).

Võidukas London Knights duo. Foto: Stefano Grasso

GCL üldarvestust juhib London Knights 172 punktiga, kellele järgneb Shanghai Swans 170 ja Madrid In Motion 162 punktiga.

Kõik Cascais’i tulemused leiate siit!