Genfis eile esirinnas Werth ja Farrington, La Corunas van der Vleuten

Kaks selle nädalavahetuse Euroopa suurturniiri on hoos, kui Genfis võtsid suuremad võidud Isabell Werth ja Kent Farrington ja La Corunas tänaseks Genfi lendav  Maikel van der Vleuten.
 

Saksamaa koolisõitja Isabell Werth on selgi nädalavahetusel võiduhoos, võites eile Genfis CDI5* tasemega koolisõiduvõistluse Grand Prix programmi hobusega Don Johnson FRH, seda skooriga 74.900%. Teinegi koht läks Saksamaale, kui tulemusega 73.540% saavutas selle Bernandette Brune hobusega Spirit of The Age. Tuntumatest nimedest platseerus neljandaks rootslane Patrik Kittel hobusega Well Done de La Roche, kui skooriti 71.520%.

 

Takistussõitjate suurimaks sõiduks oli Genfis eile 155cm kõrgune ümberhüpetele parkuur, kus auhinnafondiks 250 000 šveitsi franki. Maailma esinumber ameeriklane Kent Farrington näitas teistele jällegi koha kätte, kui oli parim hobusega Voyeur. Teise positsiooni hõivas Iisraeli takistussõitja Daniel Bluman hobusega Sancha LS, kolmas oli hollandlane Harrie Smolders hobusega Zinius.

 

Täna õhtuses programmis selgub 17. Top Ten võitja, kui mullust võitu läheb kaitsma kolmekordne olümpiamedalist Eric Lamaze Kanadast. Päeva jooksul on stardis rakendispordi ja kolmevõistluse maailma tipud nagu Boyd Exell, Michael Jung ja teised. Jung muide osaled Genfis ka takistussõidus, olles senistest parkuuridest neljapäeval kõrgusel 145cm fischerChelsaga kolmas ning osales eilses 155cm sõidus fischerSolutioniga ümberhüpetel, mille lõpetas nelja karistuspunktiga.

 

Genfi tulemused leiate aadressilt https://www.chi-geneve.ch/results/

 

La Corunas oli eilseks põhisõiduks 150cm kõrgune ümberhüpetega parkuur, kus parima tulemuse tegi Maikel van der Vleuten hobusega Salomon. Hobusega VDL Groep Verdi võistleb Maikel täna Genfis, et lennata tagasi Hispaaniasse kogumaks MK punkte.Teisena lõpetas La Corunas eile samuti Hollandi takistussõitja, Leopold van Asten hobusega VDL Groep Miss Untouchable, kolmas oli Saksamaa legend Ludger Beerbaum hobusega Chiara.

 

La Coruna tulemused leiate http://www.longinestiming.com/#!/equestrian/2017/1421/html/en/longinestiming/index.html