Getter Kangur ja Palladion tegid Poola CDI-W-l isiklikke rekordeid

Lõppenud nädalal osales meie noor koolisõitja Getter Kangur Palladionil Poolas Wroclawi CDI-W-l, kus saavutas noorte klassis märkimisväärseid tulemusi, võisteldes enda jaoks uuel, Väikese Auhinna tasemel.

Avapäeva niiöelda soojendussõidus saavutati rahuldav tulemus 60,570%. "Sellist tulemust me ju tegelikult ootasimegi, kuna Getter ja Palladion ei ole põhimõtteliselt Väikese Auhinna tasemel üldse kogenud, ning konkurents oli võistlusel ka väga kõrge," kommenteeris võistlejaga kaasas käinud ema Kaie Kangur.

Laupäeval paranes tulemus paari protsendi võrra (62,632%) ning tagas ka pääsu pühapäevasesse Küri. Palladionile oli see Kanguri sõnul kindel isiklik rekord, sest Eestis starditakse tavapäraselt madalamal (M) tasemel.

Küris saadi 13 paari hulgas 9 koht tulemusega 64,875%, mis ületas kõik ootused. "Oleme hästi positiivselt meelestatud nii tulemusest kui ka tervest kogemusest üldiselt," kirjeldas Kangur. "Väga kasulik ja huvitav on aegajalt käia võistlusel, kus on kõva konkurents, suurearvuline publik ja üldiselt kõrge tase."

Noorteklassis osales võistlejaid Hollandist, Rootsist, Šveitsist ja Poolast, Baltikumi esindas ainukesena Getter Kangur Eestist.

Võistluste koduleht: http://www.cdiwroclaw.pl/