Getter Kangur jõudis Wroclawi CDI-W võistlusel auhinnalisele kohale

Eile tõime teieni meie Poolas, Wroclawi MK etapil võistlevate koolisõitjate avapäeva tulemused. Lisaks varem nimetatud Dina Ellermannile ja Getter Kangurile oli võistlustules ka Grete Barake. Siinkohal edastame nädalavahetuse tulemused, millest parimaks kujunes Getter Kanguri ja Palladioni auhinnaline neljas koht noorte ratsanike vabakavas.

Laupäeval osales Dina Ellermann Landy’s Akvarelil Intermediate I programmis, kus sai tulemuseks 65,211 %, mis andis 19 paari seas 12. koha.

Getter Kangur ja Palladion võistlesid noorte ratsanike individuaalses sõidus, saades tulemuseks 61,579 % ja 9. koha 13 paari hulgas.

Grete Barake ja O. Hot Chocolate kogusid Grand Prix’s 62,787% ning võtsid 14 paari seas 11. koha.

Pühapäev oli meie sõitjate jaoks parem – Getter ja Palladion osalesid noorte ratsanike küris, kus saavutasid auhinnalise neljanda koha kümne paari konkurentsis tulemusega 66,667 %.

Dina ja Akvarel esitasid samuti oma vabakava, seda Intermediate I tasemel, kus said tulemuseks 67,175 % ning võtsid 7. koha 14 paari hulgas.

Grete ja Chocolate võistlesid küris GP tasemel, kus tulid 9 paari seas 7ndaks tulemusega 66,750 %. GP kür oli ühtlasi Maailmakarika etapiks ning selle võit läks Šveitsi Marcela Krinke Susmelj’ile hobusel Smeyers Molberg tulemusega 73,750 %.

Võistlusest võtsid osa 14 riigi esindajad. Tulemused leiate: http://swiatkoni.pl/events-download/4222.html