Global Champions Touri Lausanne etapi võitsid Lucy Davis ja Barron

Takistussõitjate eliittuuri Global Champions Touri järjekordne etapp peeti möödunud nädalavahetusel FEI peakorteri lähistel Lausannes. Järjekordseteks etapivõitjateks krooniti Ühendriikide paar Lucy Davis ja Barron.

Meeldetuletuseks ligejatele, et GCT sõidu näol on tegemist kahevoorulise ümberhüpetega parkuuriga kõrgusel 160 cm. Lausannes hüppas ümber ehk läbis mõlemad voorud vigadeta üheksa paari, kellest kiireima puhta tulemuse sõitsid välja mitte just kõige tuntum, veel vaid 20-aastane Ameerika takistussõitja Davis hobusel Barron. Kaks järgnevat kohta kuulusid Lausannes prantslastele – teine Patrice Delaveau ja Carinjo HDC, kolmas Kevin Staur ja Silvano HDC.

'

Tuuri liidrina jätkab endiselt 187 punkti kogunus ameeriklanna Laura Kraut. Talle järgneb 185 punktiga Chritian Ahlmann ja 167 punktiga Ludger Beerbaum. Tuuril on jäänud veel etapid Viinis ja Katari pealinnas Dohas. Tuuri kodulehekülg Lausanne tulemustega asub aadressil http://www.globalchampionstour.com/events/2013/lausanne/results/