Göteborgi koolisõidu MK-etapi võitis sakslanna Jessica von Brendow-Werndl

Göteborgi eilses õhtupoolses programmis selgitati Lääne-Euroopa koolisõiduliiga etapivõitja, kelleks osutus teist aastat järjest Rootsi show`l konkurentidele koha kätte näidanud sakslanna Jessica von Bredow-Werndl hobusega Unee BB.

Võiduka sakslanna tulemuseks hiondasid kohtunikud Göteborgis 81.650, mis ei olnud tema ja Unee BB tänavuse hooaja parim, kuid sellele vaatamata oli võitja tulemusega rahul ning kiitis väga Göteborgi võistluse õhkkonda. Teise tulemuse, milleks 79.900, sõitisd välja Isabell Werth ja El Santo, kolmanda koha saavutasid tulemusega Madalmaade koolisõitja Edward Gal ning Glock`s Voice. Parima Rootsi sportlasena jõudis neljandale positsioonile Patrik Kittel hobusega Toy Story. Mullu oli Rootsi paar lõpetanud Bredow-Wendl`i järel teisena.

Pärast võitu kommenteeris võitja oma esitlust järgnevalt: "See on super! Ma olen nii õnnelik, et ei leia sõnu, tahaksin sõita veelkord. Siin on palju häid sportlaseid, kuid nii Grand Prix`s kui Küris sõltub palju sinu ja sinu hobuse suhetest, milline on nende seis võistluspäeval. Minu hobune oli täna täielikult minuga. See oli meie parim sooritus ja kui hobune on niivõrd hea, saab temalt ka veidi rohkem nõuda. Ta tahab alatei teha head tööd, olen elevil, sest näen, et meis on veelgi rohkem potensiaali."

29aastane Jessica on enne viimast s`Hertogenboschis peetavat etappi liiga kindel liider 74 punktiga. Saksamaa käes on koguni kolmikjuhtimine, kui teist kohta hoiab 64 punktiga Fabienne Lutkemeier, 62 punkti on kogunud Isabell Werth.

Täna peavad oma viimase MK-etapi Lääne-Euroopa takistussõitjad. Göteborgi võistluse tulemused leiate aadressilt http://eventcontent.hippoonline.de/990/990zeitplanDEU.htm?style=longines