Grand Prix võitis Geerink, Ellermann teine

Tänavuse Tallinn International Horse Show lõpetas Grand Prix, mille takistuste kõrguseks 155 cm. Kogu võistluse viimane võistlusala oli ühtlasi Kesk-Euroopa MK liiga finaali viimaseks ja olulisimaks sõiduks.

Eesti võistluspaare oli stardis viis. Esimesena neist asusid võistlustulle Rein Pill ja Virgin Express, kes läbisid raja kaheksa karistuspunktiga, mis andis sel hetkel paremuselt teise tulemuse. Järgmise meie paarina startisid reedel edukad olnud Klettenberg ja Novesta. Päevad ei ole vennad ning võistluspaar kogus kolme mahaajamisega kaksteist karistuspunkti, mis lõpuks andsid 12. koha.

Hea sõidu tegid Urmas Raag ja Axel Du Beaumont. Langes vaid üheksanda laia okseri tagumine latt. Nelja karistuspunktiga põhiparkuuris saavutati lõppprotokollis kahesas koht. Publiku kestvate kiiduavalduste saatel lõpetasid põhiparkuuri vigadeta Hanno Ellermann ja Quality Time TN ja Tiit Kivisild ning Cinnamon.

Ümberhüpetel osales kuus võistluspaari, kellest võidu võttis viimasena startinud meil juba teada tuntud hollandlane Peter Geerink hobusel Schotch. Teine puhas sooritus ning seega ka teine koht sõideti välja Hanno Ellermanni poolt. Kivisild ja Cinnamon lõpetasid kuuendana.

Hillar Talts