Grete Barake täitis teistkordselt MM normatiivi

Eile taas Vidauban Dressage Festivalil osalenud Grete Barake sõitis Grand Prix’s Talent’iga välja 66,620% ning täitis sellega teise vajamineva MM normatiivi.

17 võistluspaari seas lõpetasid Grete ja Talent tublil neljandal kohal. Sõidu võitis tuntud Prantsusmaa ratsanik Emilie Faurie hobusel Topolino tulemusega 68,360%.

Saavutatud protsent oli ühtlasi Grete enda isiklik GP rekord. Lisaks tagas see skoor meie paarile pääsu laupäevasele tippvõistlusele World Dressage Masters, mis peetakse CDI5* tasemel. Grete ja Talent sõidavad seal laupäeval GP’d ning pühapäeval Specialit, kuna kür ei ole neil veel valmis.

Grete sõnul läheb neil Talent’iga kõik tõusvas joones. Hobuse jaoks on need elu parimad tulemused ning omanik on sellest väga liigutatud. Ka kohtunikelt saadi positiivset tagasisidet.

„Talent oli soojendusel ergas, kuid sõidus oleks võinud isegi elavam olla. Üldiselt mulle sobib see, et ta on nii mõistlik, ei vahi ringi, keskendub rahulikult ja on stabiilne hobune. Pean vaid arvestama, et palavusega väsib ta palju kiiremini. Kokkuvõttes olen väga rahul ja töötan nüüd selle nimel, et MM-il osaleda ja seal hästi esineda.“

Tulemused leiate: http://www.domaine-equestre.com/pdf/vdf-2014/results-thursday.pdf

Domaine Equestre des Grands Pins.