Gunnar Klettenberg ja Lance S lõpetasid Venta Cup`i teise kohaga keskmises ringis

Pühapäeval jõudis Leningradi oblastis Venta ratsakeskuses lõpule CSI2* tasemega võistlus, kus viimasel päeval olid Eesti edukaimad Gunnar Klettenberg ja Lance S, kes saavutasid keskmises ringis teise koha.

Keskmise ringi näol oli pühapäeval tegemist kahefaasilise parkuuriga kõrgusel kuni 140cm, kus parimaks osutus lätlane Kristaps Neretnieks hobusega Gigolo. Teisena lõpetasid aga Gunnar Klettenberg ja Lance S. Teised eestlased selles sõidus auhinnalisele kohale ei jõudnud.

Kahele tärnile omaselt viidi Grand Prix läbi kõrgusel 145cm, seal osales 35 paari. Ümberhüpetele pääses neist viis, kus ainsana tegi nulli ja saavutas sellega võidu šveitslanna Clarissa Crotta hobusega Conte Bellini, kellega veel hiljuti sõitis Kristaps Neretnieks. Noor lätlane oli muide Grand Prix kolmas hobusega Zuko S, teisena lõpetas Natalia Simonia hobusega Klein Venemaalt. Grand Prix`s jõudsid auhindadele ka kaks Eesti takistussõitjat, kui Tiit Kivisild ja Sullivan lõpetasid nelja karistuspunkti juures kaheksandal, Oliver Karma ja Vanco Z sama karistuspunktide arvuga 12. kohal. Klettenberg ja Bettebalia kogusid kaheksa, Katrin Pill ja Virgin Express 12, Urmas Raag ja Carlos 14 karistuspunkti.

Kõik Venta Cup tulemused leiate aadressilt http://ventacup.ru/programma/program-2015