Gunnar Klettenberg ja Ulrike R võitsid Otrada MK-etapil reedese põhisõidu, Kivisild kuues

Selle nädala neljapäevast pühapäevani peetakse Moskva lähistel Otrada ratsakeskuses tänavuse hooaja Venemaa esimest takistussõidu MK-etappi, millel osalevad eestlastest Gunnar Klettenberg ja Tiit Kivisild. Klettenberg ja Ulrike R võitsid reedese Longines Ranking 145 cm kõrguse sõidu, Kivisild ja Corsica lõpetasid kuuendal kohal.

Gunnar Klettenberg ja Ulrike R alustasid Otrada CSI3*-W tasemega võistlust väga edukalt, olles parimad reedeses 145 cm kõrguses kahefaasilises parkuuris, mis andis punkte Longines Ranking edetabelisse. Tiit Kivisild ja Corsica olid veidi aeglasemad ning lõpetasid kuuendal kohal. Kivisild osales ka Cinnamoniga lõpetades teise faasi kaheksa karistuspunktiga, mis andis neile 21. koha. Klettenberg ja Lance S teises faasis katkestasid. Sõidu teise koha saavutas aga lätlane Kristaps Neretnieks hobusega Conte Bellini, kolmanda venelanna Anna Gromzina Pimlicol.

Klettenberg oli Otradas eelnevalt jõudnud Traffic`ga auhinnalistele kohtadele noorhobuste sõitudes, olles neljapäeval üheksas ja reedel kaheksas. Otrada võistluse põhiala, MK-etapp kõrgusel kuni 160 cm, leiab traditsiooniliselt aset pühapäeval. Hobumaailm püüab internetiavarustest tulemusi leida ja lugejatele teavet edastada. Tulemused, kuigi mitte kõikidest sõitudest, on leitavad aadressilt http://en.kapjumping.com/tournaments/moskva-otrada/results/ , samuti uudise kirjutamise hetkel mittetäielikult aadressilt http://www.equestrian.ru/events/9362