Gunnar Klettenberg lõpetas Bitsa Grand Prix kaheksandana

Eile, pühapäeval, lõppesid Moskvas Bitsa ratsakeskuses CSI4* tasemega rahvusvahelised võistlused. Nädalavahetuse lõpetas Grand Prix kõrgusel 160 cm.

Eesti võistluspaaridest osalesid Gunnar Klettenberg ja Bingo ning laupäevase sõidu võitjad Urmas Raag ja Axel du Beaumont. Ümberhüpetele pääases puhta sõiduga neli võistluspaari, kellest puhta soorituse ja järjekordse võidu lõpetas Vladimir Tuganov hobusel Amarok. Viimane muide on ostetud teise kohaga leppima pidanud leedukalt Benas Gutkauskaselt, kes võistles hobusega Lascar. Kolmandana lõpetas venelanna Viktoria Pint hobusel Aragorn. Neljandana ümberhüpetel osalenud mustanahaline valgevenelane Ibrahim Vaskov kukkus hobusega La Pass. Vaskovi hobusega tegi veel mullu mäletatavasti edukaid starte Leedu vanameister Rimas Babrauskas tulles La Passiga nii Leedu talviseks kui suviseks meistriks.

Klettenberg ja Bingo kogusid põhiparkuurist neli karistuspunkti, mis andis auhinnalise kaheksanda koha. Raagi ja Axeli tulemuseks oli kaheksa karistuspunkti ning nemad lõpetasid viimasel Rolexi punkte andnud 16.-l kohal.