Gunnar Klettenberg saavutas Jakubowices mitmeid auhinnalisi kohti

Takistussõitja Gunnar Klettenberg osales Poolas Jakubowices kaks nädalat kestnud rahvusvahelisel võistlusturneel. Kui esimesel nädalal meie sportlane auhinnalistele kohtadele ei jõudnud, siis teisel nädalal oli võistlus edukam.

Sarnaselt avanädalaga oli Jakubowice CSI3* tasemega võistluse Grand Prix kahevoorulune ning kõrgusel 160cm. Sarnane oli esimese nädalaga seegi, et vaid võitja suutis mõlemad voorud läbida vigadeta. Sel korral osutus parimaks sakslane Maximilian Schmid hobusega Chacon 2. Teise koha võttis nelja karistuspunktiga avavoorust Austraalia sportlane Bruce Goodin, kolmas oli norrakas John Gunvar Knutsen hobusega Zip, kelle neli karistuspunkti tuli teisest voorust. Gunnar Klettenberg ja Lance S lõpetasid avavooru nelja karistuspunktiga, kuid arvestades aega, teise vooru ei pääsenud. Selle tulemusega saavutati 12. auhinnaline koht.

Lisaks auhinnale Grand Prix`s jõudis Klettenberg eelnevatel päevadel kahel korral puhta sõiduga kaheksandale auhinnalisele kohale hobusega Traffic kõrgusel 140cm. Teistest Baltikumi takistussõitjatest saatis edu leedukat Kristupas Petraitist ja lätlast Kristaps Nerentnieksi. Petraitis võitis reedel hobusega Dylano M 135cm sõidu, kus Neretnieks ja Quel Prix olid teised. Samad paarid olid hoos samal kõrgusel ka laupäeval, kui võitis Neretnieks ja Petraitis saavutas kolmanda koha.

Kõik Jakubowice võistluse tulemused leiate aadressilt https://zawodykonne.com/zawody/kjosadkowski/13