Gunnar Klettenberg saavutas Riia maailmakarikal teise koha

Täna peeti Riias takistussõidu Kesk-Euroopa liiga maailmakarika etapi grand prix sõit, ümberhüpetega parkuur kõrgusel kuni 160 sentimeetrit, kus saavutasid teise koha Gunnar Klettenberg ja Bingo. Sõidu võitis venelane Vladimir Beletski hobusel Rocketman 2, kolmanda koha saavutas samuti Venemaad esindanud võistluspaar Arseni Špakovski ja Tibor P.

Eesti võistluspaaridest jõudsid nimetatud sõidus, mis oli ühtlasi Londoni olümpiamängude kvalifikatsioonivõistlus, auhinnalistele kohtadele ka Rein Pill ja Virgin Express ning Tiit Kivisild ja Cinnamon, kes saavutasid vastavalt viienda ja seitsmenda koha. Kokku võttis sõidust osa 29 võistluspaari, kellest pääses ümberhüpetele viis.

GP-le eelnenud ümberhüpetega parkuuris kõrgusel kuni 135 sentimeetrit saavutas Gunnar Klettenberg taas teise koha, sel korral hobusega Winston. Ka sõidu võitja oli sama, mis päeva põhisõidus, Beletski hobusel Copasetic. Nimetatud võistlejad olid ka ainsad, kes pääsesid ümberhüpetele. Eestit esindanud võistluspaaridest saavutasid auhinnalised kohad ka Rein Pill Touransil ning Urmas Raag Laguna vd Roshovel, kes saavutasid vastavalt neljanda ja viienda koha.

Sarnaselt eelnevatele võistluspäevadele peeti ka täna 6- ja 7-aastastele noorhobustele parkuur kõrgusel kuni 130/135 sentimeetrit, mille võitis Venemaa võistluspaar Quilata ja Natalia Simonia. Eesti esindajatest saavutasid parima tulemuse, kolmanda koha, Tiit Kivisild ja Corsica. Samuti jõudis auhinnalisele kuuendale kohale Margit Mägi hobusega H. Zoe.

Võistluste kõigi tulemustega saab tutvuda veebilehel: http://www.leflatvia.lv/web/?id=411483