Gunnar Klettenbergile Konakovost mitmeid auhinnalisi kohti, Grand Prix Gromzinale

Gunnar Klettenberg jätkas möödunud nädalavahetusel oma Venemaa turneed CSI2* rahvusvahelise võistlusega Moskva lähistel Tveri oblastis Konakovos, kust võttis mitmeid auhinnalisi kohti.

Klettenbergi parimaks tulemuseks jäi Konakovos möödunud neljapäeval, võistluse avapäeval, 145 cm kõrguste takistustega puhtusele ja kiirusele peetud Longines Ranking sõidus, kus ta saavutas Bingoga teise koha. Ala võitis kahtedel olümpiamängudel osalenud venelane Vladimir Tuganov hobusel Bluebuster. Teised auhinnalised kohad saavutas Klettenberg hobusel Adelheid, kellega oli viies neljapäevases 135 cm sõidus, kuues reedeses 145 cm ning kaheksas pühapäevases keskmise ringi 140- 145 cm sõidus.

Grand Prix`s, mille kõrguseks vastavalt reeglitele CSI2* tasemel 145 cm, osales Klettenberg Bingo ja L.B: Carnaval La Sillaga, kuid seekord paremate kohtade jagamisel ei osalenenud. Ümberhüpetele pääses seitse paari 34st, parima tulemuse sõitsid välja Anna Gromzina ja Pimlico. Teisena lõetasid muide Andrius Petrovas ja Sandro Star 5, kes võitsid tänavuse Ruila Kevadtuuri esimese nädalavahetuse Grand Prix. Kolmas oli Konakovo GP-s lõunanaaber Kristaps Neretnieks hobusega Continue.

Lisaks Klettenbergile osales Eesti takistussõitjatest möödunud nädalavahetusel rahvusvahelisel tasandil Hanno Ellermann, kes võistles Poolas Poznanis prestiižikal CSI4* võistlusel, kuid vaatamata asjaolule, et Ellermann tegi mitmeid puhtaid sooritusi, ta seekord auhindadele ei jõudnud.