Hanno Ellermann ja Dakar TN võitsid Lesznos 6a hobuste finaali

Täna õhtul jõuab Poolas Lesznos lõpule rahvusvaheline takistussõiduvõistlus, mille kõrghetkeks oli eilne MK etapp. Eestit ainsana esindava sportlasena läks Hanno Ellermannil aga edukamalt mitmes teises klassis, mille hulgas tuli ka võit 6a hobsute finaalis.

Kui esmaspäeval kogusid Ellermann ja Dakar TN 6a hobuste sõidus 4 kp, siis eile õnnestus sama klass puhta sõiduga Andis Varna ja Con Quicki ees võita.

Esmaspäev aga polnud Hannole sugugi halb päev, kuna kaks 9ndat auhinnalist kohta tuli kõrgematest sõitudest. 47 paari osavõtul peetud Silver Tour kõrgusel 135 cm lõppes meie sõitjale vigadeta sõidu ja 9nda kohaga hobusel Patrol V, sellele järgnenud Gold Touril oldi samuti puhta sõiduga 9ndal kohal hobusega Spartacus TN.

Eile tegid Hanno ja Patrol V Silver Touril veelgi parema soorituse ning lõpetasid neljandal kohal. Põhihobusena kaasas olnud Eldoradoga seekord sõidud ebaõnnestusid. 150 cm kõrgune Diamond Tour lõppes esmaspäeval 8 ja eile õhtul peetud MK etapp 17 karistuspunktiga. MK etapi sõidu võitis hollandlane Leon Thijssen hobusel Haertthago, kuid kuna antud sportlane kogub punkte Lääne-Euroopa liigas, võttis võidupunktid teisena lõpetanud tšehh Ales Opatrny hobusel Acovaro. Täna toimuvad finaalsõidud keskmistel kõrgustel.