Hanno Ellermann ja Spartacus TN Pezinoki MK-etapi viiendad

Möödunud nädalavahetusel peeti Slovakkias Pezinokis Kesk-Euroopa põhjaregiooni MK-etapp, millel Hanno Ellermann ja Spartacus TN lõpetasid viiendal kohal, Ellermannile lisaks ka MK-etapiks olnud Grand Prix kuues koht hobusega Eldoradovd Zeshoek TN.

Hanno Ellermann osales möödunud nädalavahetusel Slovakkias Pezinokis peetud MK-etapil, mille ta mäletatavasti mullu hobusega Zacharov võitis. Tänavu küll võitu ei tunud, kuid sellele vaatamata igati korralik tulemus – hobusega Spartacus TN viies ning hobusega Eldorado kuues koht. Pezinoki Grand Prix`s seekord ümberhüppeid ei toimunudki, kuna kuni 160 cm kõrguste takistustega põhiparkuuri suutis vigadeta läbida vaid võitja slovakk Radovan Šillo hobusega Oscar des Fontaines. Ellermanni ja Spartacuse tulemuseks oli neli, Ellermanni ja Eldorado tulemuseks viis karistuspunkti.

Täpselt samadele kohtadele, ehk Spartacusega viiendale ja Eldoradoga kuuendale jõudis Hanno ka laupäeval, kui oli mõlemaga "puhas" 140 cm kõrguses suure ringi sõidus. Reedesest 140 cm sõidust tuli Eldoradoga kolmas koht.

Ühel korral mänguti Pezinokis ka Eesti hümni, kui pühapäevases kuueaastaste finaalis krooniti Hanno võitjaks hobusega Dakar TN. Mõningaid auhinnalisi kohti saavutas takistussõitja Ellermann veelgi, kõik Pezinoki võistluse tulemused leiate aadressilthttp://www.rsteam.sk/html_csi_4/souteze.html .

Meenutagem siinkohal lugejatele, et hobusega Spartacus sõitis Hanno esmakordselt aastaid tagasi, kui too paiknes Vääna tallis ja oli vanuselt üpriski noor. Nüüd on juba tollal perspektiivikaks peetud hobune jõudnud jällegi meie sõitja juurde. Ligi aasta tagasi sõitis Spartacusega maailma tippu kuuluv sakslane Marco Kutcher, kes muide 2012. aasta oktoobris võitis hobusega Oslo CSI5*-W raames peetud kuni 160 cm kõrguste takistustega Rikstoto Grand Prix. Spartacus TN on 11aastane Hannoveri täkk.