Hanno Ellermann ja Zacharov olid Zuidwolde reitingusõidus neljandad

Kui paljud meie takistussõitjad võistlesid nädalavahetusel rahvusvahelisel tasemel Riias meie liiga MK-etapil, siis Hanno Ellermann võttis osa Madalmaades Zuidwoldes peetud CSI2* tasemega turniirist, kus tal õnnestus koguda punktilisa oma Longines Ranking kontole.

Ellermanni ja Zacharovi parimaks tulemuseks Madalmaade Põhja-Hollandi provintsis peetud võistlusel sai neljas koht reedeses 145 cm kõrguses ümberhüpetega sõidus, mille auhinnafond vastas Longines Ranking edetabeli tingimustele. Võistlusalal, kus osales 88 paari, pääses ümberhüpetele 14. Alavõit läks mitte just kõige tuntumale Madalmaade sportlasele Dennis van den Brinkile hobusel Wennemars, seevastu vahetult Hanno ette platseerus kolmandana Sidney olümpiavõitja Jeroen Dubbeldam hobusega Zenith Sfn. Meie piirkonnas tuntud sportlastest osales poolakas Lukaz Wasilewski hobusel Wavantos, kes lõpetas sama sõidu kaheksandana. Samal võistlusel, kuid mitte kõnealuse ala stardis olid ka kehtiv MK-võitja ameeriklanna Beezie Madden ja Londoni olümpiahõbe Gerco Schröder.

Kuigi eelnevalt kirjeldatu oli Ellermanni säravaim tulemus Zuidwolde võistlusel, saavutas ta veel auhinnalisi kohti. Puhta sõiduga oldi 11-l kohal hobusega Eldorado Vd Zeshoek Tn reedeses 130 cm sõidus, kus osales 85 paari. Sama hobusega oldi puhta sõiduga 20.-s neljapäevases 140 cm parkuuris, kus osalejaid suisa 140, ning 14.-s laupäevases 140 cm parkuuris.