Hanno Ellermann ja Zacharov Roosendaali Grand Prix kuuendad

Möödunud nädalavahetusel võistlesid Eesti takistussõitjatest Hanno Ellermann Madalmaades Roosendaalis ning Stanislav Teder Belgias Lommelis. Ellermanni esitlus päädis auväärt kuuenda kohaga Grand Prix sõidus.

Roosendaali võistluse tasemeks oli CSI2* ning 145 cm kõrguste takistustega Grand Prix osavõtjate arvuks oli 46. Ümberhüpetel osales 12 võistluspaari, kelle hulgas ka Hanno Ellermann ja Zacharov Tn. Puhas sõit ümberhüpetel andis ajavõrdluses Ellermannile kuuenda auhinnalise koha. Grand Prix võitis Madalmaade sportlane Angelique Hoorn hobusel Zascal. Lisaks auhinnalisele kohale Grand Prix`s jõudis Ellermann viiendale kohale 140 cm kõrguste takistustega parkuuris hobusega Eldorado vd Zashock Tn.

Belgias Lommelis peetud CSI1* tasemega turniiril osales Stanislav Teder, kelle parimateks tulemusteks möödunud nädalavahetusel jäid kuues koht hobusega Handels Kosmos ja viies koht hobusega Cover Page. Mõlemad tulemused saavutas Teder kõrgusel 130 cm.