Hanno Ellermann ja Zacharov võitisd Pezinoki Grand Prix

Möödunud nädalavahetusel võistles Slovakkias Pezinoki ratsakeskuses toimunud CSI2*-W tasemega Kesk-Euroopa takistussõidu MK-liiga etapil edukalt Hanno Ellermann, kelle saavutused päädisid MK punkte andnud Grand Prix võiduga.

Ellermann sõitis Pezinoki kuni 160 cm kõrguste takistustega Grand Prix nii hobusega Zacharov kui Eldorado ja toimetuse analüüsitud stardijärjekorra alusel osales ta MK arvestuses Eldoradoga. MK mõistes võib väita, et jällegi vale hobune, kuid Grand Prix võit on Grand Prix võit ning see tuli hobusega Zacharov. Ümberhüpetele pääses lisaks Ellermannile ja Zacharovile veel viis võistluspaari, kelle hulgas Poola ja Türgi sportlane ning kolm meile vähem tuntud Slovakkia takistussõitjat. Meie lõunanaaber Aleksander Šakurov hobusel Girs saavutas nelja karistuspunktiga 11. koha, Ellermann ja Eldorado lõpetasid viie karistuspunktiga 13. kohal.

Auhinnalisi kohti tuli Hannole lisaks Grand Prix võidule veel. Viieaastastes hobustes oli ta pühapäeval Darwiniga teine, laupäeval viies, samuti viieaastase Dakariga laupäeval neljas. Laupäevases suure ringi 140 cm sõidust tuli auhinnaline neljas koht Eldoradoga, kaheksas koht Zacharoviga. Lisaks sellele oli Ellermann laupäevase keskmise ringi 130 cm sõidus hobusega Calearndro puhta sõidu üheksandal auhinnalisel kohal. Igati edukas nädalavahetus!