Harrastajate kolmevõistluse meistrivõistlused Kohilas võitis Ülle Voolaine hobusega Hilton

Möödunud nädalavahetusel peeti Kohilas, mis kolmevõistlejate jaoks uueks keskusesks, harrastajate kolmevõistluse meistrivõistlused, kus võidukaks osutus Ülle Voolaine hobusega Hilton.

Ülle Voolaine (Nõo) ja Hilton asusid tasemel CNC80 peetud harrastajate meistrivõistluseid juhtima juba koolisõidus, milles kogusid parimana 39.0 miinust. Lisandusid puhas takistussõit ning krossilt 0.8 miinust ületatud optimaalse aja eest, millest piisas esikoha säilitamiseks. Koondtulemuseks Voolainele seega 39.8. Teisel kohal lõpetasid harrastajate võistluses Laura Liivamägi (Black Stallion) ja Pasadoble tulemusega 44.6, kolmas koht kuulus 48.9 miinusega Haana Normale (Tondi) hobusega Dolores.

Kohilas oli lisaks harrastajatele kavas veel kaks arvestust. Poniratsanike esikolmiku moodustasid Kärt Kingisepp (Tondi) ja Cessika, Helene Liisi Keis (Simon) ja Fortune ning Maris Kangur (Tondi) ja Mahdi F.

Avatud klassis, kus osalejaid oli enim ehk 18, tegid parima tulemuse Grete Aikevitsius (Kurtna) ja Hultaika. Neile järgnesid Kätlin Hundimägi (Märjamaa) ja Trevor ning Andres Zirk (Nõo) ja Aspirin.

Kõik Kohila võistluse tulemused leiate aadressilt https://ratsanet.ee/events/871?locale=et&year=2016