Havensi Ponikarika Mini Cup IV etapp toimus Tondil

Põhisõidu võitjad. Foto: Laura Pedjak / laurapedjak.smugmug.com

Oktoobrikuu viimasel päeval olid ponid võistlustules Tondil. Tondi sügisesel võistlusel võeti mõõtu neljas arvestuses kõrgustel 65-110 cm. Põhisõidus olid parimad Kätrin Kristelle Nõmm ja Romanesca.

Havensi Ponikarika Mini Cup osalejad hüppasid 65 cm kahefaasilist rada, võistlustules oli üksteist paari. Esikoha said Maris Issak (Tondi RSK) ja Manny, teise ja kolmanda koha noppis Maia Kaunispaik (Tondi RSK) ponidega Mandel ja Manny. Mini Cup võistlusklassi finaal toimub 28. novembril Veskimetsas. Peale IV etappi on Mini Cup arvestuses esikolmikut hoidmas Tondi RSK liikmed –  liider Maia Kaunispaik 46 punktiga, teist positsiooni hoiab Maris Issak 44 punktiga ja kolmandal kohal on Kärol Steinmann 42 puntkiga.

Kahefaasilises 80 cm parkuuris tehti 38 starti, eksimusteta lõpetas mõlemad faasid viisteist paari. Kiire ajaga noppisid võidu Heidi Murel (Tondi RSK) ja Toonik, teise koha said Vanessa Simuste (Tondi RSK) ja Odrina, kolmandad olid Mia Karoli Talvoja (Lahemaa HK) ja Viisa.

90/95 cm handicap sõidus võisteldi puhtusele-kiirusele. Üheksa osaleja seast tegid parima esituse eelmise sõidu teise koha omanikud Vanessa Simuste (Tondi RSK) ja Odrina.

Põhisõidus kõrgusel 110 cm osales vaid kaks paari, kusjuures läbisid mõlemad paarid esimese vooru vigadeta. Ümberhüpetele peetud sõidus ei eksinud Kätrin Kristelle Nõmm (Tondi RSK) ja Romanesca ka ümberhüpetel ja kindlustasid sellega võidu. Emma-Elisa Randväli (Tondi RSK) ja Ottardi lõpetasid ümberhüpetel ühe veaga.

Tulemused: https://ratsanet.ee/events/2250?locale=et&year=2020