Havensi Ponikarikas sai avalöögi Veskimetsas

Möödunud nädalavahetusel võtsid takistussõitjad mõõtu Veskimetsa Ratsabaasis, kus laupäevasel võistluspäevalsai avalöögi tänavutalvine Havensi Ponikarikas, mille Suure Ringi avaetapi võidu võttis Maria Espenberg poniga A.Rosita.

Havensi Ponikarika Suure Ringi avaetapil oli takistuste kõrguseks kuni 100cm ja stardis oli Suure Ringi kohta arvestatav hulk ponisportlasi – 20. Pea pooled ehk üheksa võistluspaari suutsid mõlemad kahefaasilise parkuuri osad läbida vigadeta ning kiireima tulemusega saavutas võidu Valgeranna klubi sportlane Maria espenberg poniga A.Rosita. Talle järgnesid teise tulemusega Grete Triisa poniga Rokit ning Grete Laasnurm poniga Thunderbird.

Ponikarika Keskmine Ring peeti kõrgusel 85/90cm ning siis saavutas võidu Helisa Tartu poniga Bingo des Chenets. Väikese Ringi 75cm parimad olid Marion Ida Vinkler ja Wanessa, 65cm kõrguse Mini Cupi võitis Carmen Palm poniga Vivaldi.

Ponikarika koordinaator Katrin Vellet oli vestluses Hobumaailmaga ülimalt positiivselt meelestatud uuendusena sisse viidud algajate klassi üle, mis viidi läbi kõrgusel 70cm ning kus osales meie oludes üsnagi arvestatav hulk võistluspaare, tervelt 29. Esikolmikusse jõudsid algajates parima tulemusega Hanna-Liisa Ervin ponil Only, talle järgnesid teisena Kerli Kurvits ponil Melody ning kolmandana Britta Liis Nõmmeots poniga Alender. Kõik kolm kuuluvad muide Tondi klubisse.

Havensi Ponikarika teine etapp on juba 26. veebruaril Niitväljal.