Head Hobumaailma lugejad!

Hobumaailm on talveunest ärganud ja jätkab uue hooga. Foto: Merike Udrik-Õispuu

Pole saladus, et viimasel aastal on Hobumaailm olnud justkui talveunne suikunud. Eestikeelne hobumajanduse ja ratsaspordialane lugemismaterjal on aga oluline osa meie kohalikust hobukultuurist ning Hobumaalima püsimajäämine seetõttu väga oluline. Eesti Ratsaspordi Liidu tiim otsustas võtta uuesti initsiatiivi enda kätte ning koos Hobumaailma tegijatega uudislehele uus hingamine anda, sooviga säilitada meie kõigi jaoks nii oluline meediakanal. Nõnda teeb Hobumaailm alanud 2021. aastal restardi, et uue energiaga ja mõtetega pakkuda head ajaviidet hobuste ja ratsaspordi huvilistele.

„Ratsaliidu tiim on võtnud enda südameasjaks Hobumaailma kui meie kogukonnale olulise uudistekanali säilitamise. Otsustasime sellele õla panna, et toimetus uuesti tööle saada. Loodame, et meie initsiatiivi järgivad ka teised hobumajanduses tegutsevad ühingud ja seltsid. Vajalik on meie kõigi koostöö ja panus, et Eesti hobukultuuri oluline osa ei hääbuks,“ sõnas Eesti Ratsaspordi Liidu peasekretär Riina Pill.

Hobumaailma initsiatiivgrupp loodab luua uudislehele aktiivse toimetuse, kes vahendaks huvitavat lugemismaterjali nii Eestist kui välismaalt. Hobumaailma esimene uudis ilmus 2009. a 10. juulil ja leht loodi Eesti Ratsaspordi lIidu pooltinteraktviise portaalina, mille sisu loomisse oli võimalik kaasa lüüa kõigil kasutajatel. Seda joont soovime jätkata. Kõik, kes tahaksid anda oma panuse Hobumaailma sisu loomisse, on igati appi oodatud. Huvilistel palume ühendust võtta info@hobumaailm.ee.

Esialgu loodame käima saada regulaarse uudisvoo ja taastada Hobumaailm reklaamikanalina hobumajanduse valdkonnale. Hobumaailm on parim koht hobumajandussektoris tegutsevale ettevõttele, kus reklaamida oma toodet, sest seda külastab vajalik sihtgrupp. Tahame pakkuda erinevaid reklaampakette, mis hõlmavad kõiki Hobumaailma kanaleid, sest lisaks veebilehele oleme ka Facebookis, Instagramis ja Youtubes. Lisaks sellele tahame aktiveerida ka lühikuulutuste rubriigi.