Heidi Mülla Riias kahel korral teine

Möödunud nädalavahetusel viisid lätlased Riias asuvas Kleistu ratsabaasis läbi oma sügisese takistussõidu karikasarja kolmanda etapi, millel osalesid kaks noort Eesti takistussõitjat.

Meie poolt olid väljas Heidi Mülla (Ruila Tall) ja Mon Cherg ning Johann Zeiger (Simon) ja Renegat. Mülla ja Mon Cherg saavutasid kaks teist kohta. Teisele kohale jõuti hommikuses ponide 90 cm kõrguste takistustega parkuuris, samuti sellele järgnenud avatud 100 cm sõidus. Zeiger ja Renegat läbisid 90 cm ponisõidu põhiparkuuri ja ka ümberhüpped vigadeta, kuid see ei andnud kahjuks paremat seitsmendast ehk paraku viimasest kohast.

Lätlaste karikasarja põhiklassis võisteldakse kõrgusel 130 cm. Kaks esimest etappi oli võitnud seekord Sloveenias Celjes häid sõite teinud Aleksanders Shakurovs hobusel Girs, kolmandal oli võidukas kahe viimase aasta Läti meister Girts Bricis Chandraga. Läti Sügisese Karikasarja tulemused leiate aadressilt http://www.leflatvia.lv/web/?id=411844 , ponisõidud eraldi http://www.leflatvia.lv/web/?id=411849 .