Heiki Vatsel ja Fee tipus tagasi, Niitvälja Talvekarikas neile

Eile, laupäeval, peeti Niitväljal takistussõiduvõistlus Niitvälja Talvekarikas, mille põhisõidu võitsid Heiki Vatsel ja pikemast vigastusest taastunud Fee. Tegevust jätkus Niitvälja maneežis hommikul kaheksast pea keskööni.

Ligi 200 stardiga võistluspäeva põhiala algas Niitväljal õhtul enne üheksat. Takistuste kõrguseks oli 130 cm ning see peeti vahetutele ümberhüpetele. Teistest arvestatavalt kiireimini läbisid ümberhüpped Heiki Vatsel (KRT) ja Fee. Võitjatest rohkem kui kaks sekundit aeglasema tulemusega lõpetasid Kullo Kender (Tartumaa) ja Pittegaardens Rosita. Kolmandale kohale jõudsid Gunnar Klettenbetg (Ruila Tall) ja Replique d Honvault.

Põhisõidule eelnenud 120 cm parkuuris võttis 54 võistluspaari hulgas kaksikvõidu Paul Argus (Tondi), kes saavutas esikoha hobusega Stacandra, teise koha hobusega Uppercut. Kolmandal positsioonil lõpetas Gunnar Klettenberg hobusel Cuba Libre. Kõrgusel 110 cm peeti eraldi arvestust harrastajatele ning avatud klassile. Harrastajate sõidu võitis Risto Märtson (Ruila Tall) hobusel Sir Popey. Talle järgnesid Liis Marie Niidas (KRT) ja Rija ning Kätlin Kivirand (Tondi) ja Spiccato. Avatud klassi esikolmikusse jõudsid Meriel Isok (Tondi) ja Casanova, Susan Kaleta (Viljandimaa) ja Solei Solei ning Piret Ervald (Vao) ja Ice de Wiqui.

Hommikuse 100 cm parimad olid Birgit Loik (Tondi) ja Jalica van Blommerchot, Camille Mahoni (Tallinna Ratsaspordikool) ja Gurmaan ning Veronika Meriküll (Niitvälja) ja Fryc.

Kõik Niitvälja Talvekarika tulemused leiate aadressilt http://www.hobumaailm.ee/files/event/hxkov52ffea3069caeTulemused_Niitv%C3%A4lja_15_02.pdf