Helsingi avapäeval saavutasid Dina Ellermann & Landyâ’s Akvarel kõrge II koha

Eile, Helsinki International Horse Show avapäeval olid rahvuslikes klassides stardis Saskia Maripuu, Madis Morna, My Relander ja Piret Ervald ning CDI3* koolisõidus Dina Ellermann.

Eile õhtul Helsinki Jäähallis alguse saanud CDI3* taseme koolisõidus oli Eestit esindamas Dina Ellermann hobusel Landy’s Akvarel. 10 osaleja seas saavutati tulemusega 67,300% tugev teine koht. Grand Prix’i võitis kohalik Soome võistleja Henri Rouste hobusel Roble, tulemuseks 70,460%.

Takistussõidus olid ponidele mõeldud sõidus, mis toimus kõrgusel 110 cm, stardis Saskia Maripuu ja Deal or No Deal. Kahefaasilise parkuuri tulemuseks jäi neil 8 karistuspunkti I faasis, mis andis 15 võistleja seas 9. koha.

6 aastaste hobuste sõidust, mis peeti stiilipunktidele kõrgusel 115 cm, tuli meile ka esimene rahvusliku klassi võit, mille saavutasid Madis Morna ja Ko vd Padenborre by Cortaflex.

7 aastaste hobuste sõidust kõrgusel 120 cm võtsid osa My Relander hobusel Expert ning Piret Ervald hobusel Joie de ma Vie. Stiilipunktidega sõidu parkuuri läbisid mõlemad paarid puhtalt, saades vastavalt 23,2 punkti ja 22,4 punkti, millega platseerusid My Relander ja Expert 7. ning Piret Ervald ja Joie de ma Vie kohe nende järel 8. kohale.