Hicksteadi Furusiyya FEI Nations Cup etapivõit sakslastele

Möödunud reedel peeti Suurbritannias Hicksteadis sealse CSIO5* tasemega võistluse raames järjekordne Furusiyya FEI Nations Cup Euroopa esimese divisjoni etapp, kus triumfeerisid sakslased.

Kui mitmetel eelmistel etappidel on pinevust olnud viimase hetkni, siis Hicksteadis olid sakslased sedavõrd tugevamad, et nende ankrumkehel Ludger Beerbaumil hobusega Chiara teises voorus enam starti minna ei tulnudki. Saksamaa lõpetas nelja karistuspunktiga, neile järgnesid 12 karistuspunkti kogunud Ameerika Ühendriikide koondis ja sama tulemusega lõpetanud Prantsusmaa. Võidukasse koondisesse kuulusid lisaks Ludger Beerbaumile veel Meredith Michaels-Beerbaum ja Bella Donna, Marcus Ehning ja Plot Blue ning Hans-Dieter Drecher hobusega Magnus Romeo.

Hicksteadi Longines Royal Horse Show Grand Prix võit jäi tänavu Suurbritanniasse. 200 000 eurose auhinnafondiga sõidu ümberhüpetel oli kolm paari, kellest parima tulemuse tegid britt Ben Maher ja Tripple X. Teise kohaga leppisid Grand Prix`s Marcus Ehning ja Copin van de Broy, kolmandaga uus-ukrainlane Ulrich Kirchhoff ja Carlina.

Euroopa esimeses divisjonis on jäänud pidada veel vaid üks etapp, mis toimub juba sel reedel Iirimaal Dublinis. Kogu Hicksteadi võistluse tulemustega saate tutvuda aadressil http://www.hickstead.co.uk/horse-shows/the-longines-royal-international-horse-show.aspx .