Hiidlased avavad hooaja karikasarjaga Hiiumaa Talvekarikas 2011

Saarerahvas, kuid miks ka mitte mandri-takistussõitjad, saavad käe valgeks eeloleval nädalavahetusel Linnumäe maneežis. „Hiiumaa Talvekarika“ nimelise võistlussarja I etapp toimub juba pühapäeval, 16. jaanuaril algusega kell 13.00.

Võistlus annab hea võimaluse testida enda ja hobuse sportlikku vormi ja võistlusnärvi võõrastes tingimustes enne käesoleva sisehooaja ilmselt suurimat takistussõidu võistlussarja „Vääna Karikas“, mille avaetapp leiab aset nädal hiljem Väänas. Sedapuhku on siis tegemist juba esimese kalenderplaanivõistlusega sel aastal.

Linnumäel on kavas kolm parkuuri kõrgustega 75 cm, 105 cm ja 115 cm. Võistluste ajakava on koostatud selliselt, et mandri-Eestist tulijatel oleks võimalus tulla Hiiumaale Rohuküla sadamast pühapäeval kell 10.30 väljuva praamiga ning sama päeva õhtul kas kell 16.30, 18.30 või 20.30 Hiiumaalt väljuva praamiga tagasi koju sõita!

Samal nädalavahetusel leiab aga Luunjas aset „Tartumaa Talvekarikas 2011“ teine etapp, kus saavad mõõtu võtta eelkõige Lõuna-Eesti sportlased ning seda kõrgustel 80-120 cm.

Hobumaailm soovib hobustele ja ratsanikele mõnusat alanud hooaega ning aktiivset osavõttu saabuvatest võistlustest.

Info Hiiumaa ja Tartumaa võistluste kohta leiate meie kalendrist:

Hiiumaa: http://www.ratsu.ee/

Luunja: http://www.hobumaailm.ee/index.php?page=37&m=1&y=2011&id=47