Hiiumaa Talvekarikas jõudis lõpule möödunud pühapäeval

Samal päeval, kui s`Hertogenboschis selgus lõppenud hooaja Maailmakarika võitja takistussõidus, jõudis lõpule ka Hiiumaa talvine olulisim ratsaspordiüritus Hiiumaa Talvekarikas.

Juba traditsiooniks muutunud Hiiumaa talvine takistussõidusari koosnes tänavu kolmest etapist ja finaalist. Kõik etapid toimusid Linnumäe ratsabaasi maneežis, arvestust peeti kõrgustel 80 cm ja 100 cm. Kõrgeima sarja üldvõidu pälvis tänavu Johannes Kiiver, kellele järgnesid teisena Getter Kaevandes ja kolmandana Maris Suuster.Madalamas arvestuses moodustasid Hiiumaa Talvekarika esikolmiku Birgit Laupä, Leenu Sarapuu ja Teele Rehe.

Hiiumaa talvise sarja eestvedaja Jaanus Berkmanni sõnul võib tänavuste võistlustega rahule jääda, stabiliseerunud on nii osalejate arv kui tase. Üks saarega seotus sari lõpes, kuid teine on kohe algamas. Kui Hiiumaa Talvekarikas oli klimaatilisi ja geograafilisi eripärasid arvestades mõeldud põhiliselt hiidlastele, siis 19. mail Saaremaal Kureveres algav Saarte Avatud Karikasari, mis kuulub ERL-i kalenderplaani, ootab osalema juba takistussõitjaid kõikjalt vabariigist ja miks mitte mujaltki.