Hipodroom kutsub külla

Mis on traavisport ja kuidas treenitakse traavleid? Neile ja paljudele teistele küsimustele saab laupäeval vastuse

Juba sellel laupäeval, 11. mail, avatakse uuel hipodroomil Tuula külas esmakordselt talliuksed kõikidele soovijatele. Enne võistluste algust on võimalik osaleda põnevates töötubades, kus oma ala parimad spetsialistid tutvustavad lähemalt traavispordi olemust ja noor- ning võistlushobuste treenimist. Samuti räägitakse veterinaariast, hobuste heaolust traavispordis ja anti-dopingust. Päeva tipphetk on kindlasti maailma edukamate traavlikasvatajate John Bootsmani (Boko Stables, Holland) ja Johan Arnengi (Stall Zet, Rootsi) esitlus „Kuidas kasvatada maailma parimat traavihobust?“

Üritus on tasuta! Lisainfot leiab Hipodroomi sotsiaalmeediast ja kodulehelt.Töötubadesse saab registreerida SIIN. NB! Kohtade arv on piiratud.

Pärast avatud uste päeva osa alustame hooaja esimeste traavivõistlustega. Stardis on kokku 29 hobust nii Eestist, Lätist, Leedust kui ka Rootsist. Kavas on 6 jooksu – võistlevad 3- ja 4-aastased noorhobused ning vanemad hobused Hipodroomi Karika ning B grupi arvestuses. Samuti toimub kaks VIP-amatööride jooksu, millest võtavad osa John Bootsman, Johan Arneng, Pelle Hallert ja Jaanus Mikk.