Hobumaailm alustas koostööd Delfi gruppi kuuluva portaaliga lemmikloom.ee

Delfi uus teemaportaal www.lemmikloom.ee toob lugejateni nii põnevad kui ka kasulikud loomalood, annab nõu ja pakub meelelahutust. Hobumaailm alustas uue portaaliga koostööd nii uudiste kui videometerjalide alal.

Alates tänasest jõustus Hobumaailma ja Delfi gruppi kuuluva uue portaali www.lemmikloom.ee koostöökokkulepe. Läbirääkimisi pidanud Hobumaailma toimeteja Hillar Taltsi sõnul suudavad portaalid koostöös katta tänasest oluliselt suuremat osa kogu hobumajanduse kajastamisel, jagades nii tehnilist kui inimressurssi. Olulise arenguna oma igapäevatöös näeb Hobumaailm Delfi videotiimi kaasamist, kellega koostöös kajastame edaspidi üha enam ratsavõistlustega ja muu hobumajandusega seonduvat infot läbi videoklippide.

Lemmikloom.ee on esimene portaal Eestis, mis ühendab nii loomapidajad kui ka eksperdid, kes igapäevaselt loomadega töötavate asjatundjatena jagavad nõuandeid ja arvamusi. Koostöös Teie Loomakliinikud MTÜ loomaarstidega avaldame õpetlikke ja harivaid artikleid ning videosid loomade toitmise ja heaolu teemadel, anname nõu, kuidas lemmiklooma hooldada ja haigusi vältida.

"Meil on väga hea meel pakkuda nüüdsest rohkem lugemist, vaatamist, infot ning suhtlemisplatvormi tuhandele loomaomanikele üle Eesti. Nagu loomaomanikud suhtuvad suure kirega kõikidesse nende lemmikutega seotud teemadesse, usume, et see õhin ja hasart kajastub ka meie uue portaali veergudelt," ütles Delfi tegevtoimetaja Tarmo Paju, tervitades uut portaali Delfi suures perekonnas.

Uues lemmikloomaportaalis kajastatava info uudsuse ja mitmekülgsuse tagab koostöö mitmete Eesti tuntumate loomatemaatikat kajastavate veebiportaalide (Hobumaailm.ee, Koer.ee) ja ajakirjadega ("Oma Hobu", "Lemmik"), koondades erinevates väljaannetes ilmunud ekspertarvamused ja -artiklid ühte portaali. Aktiivne koostöö Eesti suuremate loomakaitseorganisatsioonidega (Eesti Loomakaitse Selts, Eestimaa Loomakaitse Liit) ja loomade turvakodudega (Kasside Turvakodu MTÜ) võimaldab uuel portaalil olla loomakaitsjate ja loomasõprade kokkusaamis- ja ühiste arutelude paik.