Hobumaailm.ee avas end hobusesõpradele

10. juulil avanes külastajatele meelelahutuslik-informatiivne portaal Hobumaailm.ee, kust saab lugeda värskeid ratsutamisega seotud uudiseid, vaadata pilte ja videomaterjali ning suhelda läbi foorumi teiste kasutajatega.

Portaal on interaktiivne, mis tähendab seda, et selle sisu kujundamises on võimalik kaasa lüüa kõigil kasutajatel, saates toimetusele enda tehtud ratsutamisteemalisi fotosid, videote linke, artikleid ja uudiseid ning lisada sündmusi ürituste kalendrisse. Samuti saab Hobumaailm.ee-sse luua oma profiili koos fotoalbumi ja kõige sinna juurde kuuluvaga.

Juba käesoleval nädalavahetusel läheb portaalis väga põnevaks, sest 11. ja 12. juuli õhtul ilmuvad Hobumaailm.ee-sse videoklipid sama päeva sündmustest Ruila Ratsakeskuses toimuvalt MK etapilt. Samuti toob portaal Eestis toimuva suurvõistluse oma kasutajatele koju kätte läbi uudiste, artiklite ning põneva fotomaterjali.

Selleks, et oma lugejateni alati kõige värskemaid sündmusi tuua, ootab Hobumaailm.ee kaastööpakkumisi andekatelt fotograafidelt, kirjutajatelt ning tõlkidelt. Kõigil huvitunutel palume ühendust võtta portaali peatoimetajaga aadressil info@hobumaailm.ee

Portaali arendab Eesti Ratsaspordi Liit.

Mailis Timmi