Hobumaailm.ee kuulutab välja tallikoerte lookonkursi

Paljudel ratsutajatel on koerad, paljudes tallides elavad ja valvavad koerad. Koer võib isegi hobusele olla semuks. Kas sinu või sinu talli koerast oleks rääkida põnevaid lugusid?

Mis tõugu ta on, kellele kuulub, kui vana, millise iseloomuga? Millised juhtumised on temaga seotud? Milline on tema suhe hobustesse? Kuidas ja miks ta just sulle või teie talli sattus?

Pane lugu kirja ja saada meie toimetusse aadressil konkurss [at] hobumaailm.ee. Mida naljakam, põnevam või värvikamini kirjutatud, seda uhkem. Valime välja huvitaivama neist ning anname ka auhinna. Võidulugu avaldatakse hobumaailmas. Kui tuleb rohkem kui üks hea lugu, avaldame rohkem. Kõik sõltub teist!

Lugu peaks olema kirjutatud nii, et selle võiks minimaalse toimetamise järel kohe avaldada. Loo juurde ootame ka pilte, sest üks pilt ju rääkivat rohkem kui tuhat sõna. Nii piltide kui loo autor peab olema märgitud ning piltide juures peavad olema selgitavad pealkirjad.

Võiduloo kirjutajale on auhinnaks on Logitechi Z320 arvutikõlarid. Lähemat i nfot nende kohta saab siit: https://pood.elion.ee/epood.asp?t=1352&tt=321&ttt=10377&ta=&t2=&tp=&ug=true

Võitjaga võtame ka isiklikult ühendust.

Konkurss kestab 31. juulini 2010.