Hobumaailm.ee teise fotokonkursi võitis “Oktoobrivalgus”

Järjekorras teise fotokonkursi, mille pealkirjaks oli "Sügisvärvides", võitjaks osutus pilt nimega "Oktoobrivalgus", mille autoriks on Eva-Maria Vint-Warmington.

Konkursile laekunud töödest tõsteti esile veel eelmise konkursi võitja Kelly Zdankevitchi pilt "Piilun sügist", Raivo Sepa pilt "Sügis tulemas, isegi hobused kolletuvad" ja Anni Maisla tööd "Ka sügis sünnib süüa…" ja "Sügisesed kaunistused", kuid kuna võita sai vaid üks, tuli langetada otsus. Arvesse võeti kindlasti teemale vastavust, tehnilist kvaliteeti ja osalemistingimustest kinni pidamist. Žürii valis ja valib edaspidigi pildid autoreid teadmata.

Žürii tahaks kindlasti märkida, et oli töid, millel polnud sügisega midagi ühist ning ka sügisvärve oli väga raske leida. Paneme ka südamele, et konkursi üldtingimustest kinni peetaks. Üks tingimustest oli näiteks pealkirja olemasolu, mida mõned piltide saatjad unustasid lisada. Palume seda kindlasti järgmine kord teha! Oleme ka lubanud fotot veidike töötlusega aidata ja parandada (lõigata sobivasse kadreeringusse, korrigeerida ala- või ülesäri, värve põgusalt elavdada jne), seega võib seda julgelt arvesse võtta.

Piltidega, mis vastasid tingimustele ja teemale, on võimalik tutvuda meie galeriiskonkursifotode kataloogis. Täname kõiki osalejaid, õnnitleme võitjat ning kuulutame õige pea välja talveteemalise konkursi!