Hobumaailm.ee on nüüd uues kuues!

Hea Hobumaailma lugeja! Täna on Hobumaailma tegevusajaloos oluline päev, me avasime oma uue ja kaasaegse keskkonna. Olime pikalt ajale jalgu jäänud. Kui 2009. a. oma tegevust alustasime, võis meid pidada kaasaegseks, kuid paraku jäime oma arengutes erinevate ressursside nappuse tõttu tehnoloogilisele progressile alla.

Me avame täna Hobumaailma uue ajajärgu ja loodame olla kõikidele hobuhuvilistele oluliselt paremaks ja operatiivsemaks partneriks hobumaailmas toimuva kajastamisel, seda nii kodu- kui välismaiste uudiste näol. Täname siiralt meie endisi ja tulevasi koostööpartnereid – ilma teieta poleks seda lehte olemas.

Me kutsume kõiki hobuinimesi koostööle. Ärge peljake saata meile värskeid materjale oma võistlustest ja muudest huvipakkuvatest sündmustest teie tallis või klubis. Me tahame endiselt olla kogu hobumajandust kajastav väljaanne, seega pakub meile huvi ka kõik hobustega seonduv väljaspool sporti. Kui soovid hakata kaastöötajaks, siis anna märku ja leiame mugava lahenduse. Teeme ühiselt uue Hobumaailma paremaks!

Uus leht on beta versioon ehk siis ilmselt tahab nii mõnigi asi kohendamist ja kõik ei ole sada protsenti valmis ning korras. Palume kõigi ettetulevate ebamugavuste pärast siiralt vabandust ning loodame lähiajal lehte oluliselt timmida.

Kõikidele registreeritud kasutajatele saadame ka emaili, kuidas edasi toimida, kuid olgu siinkohalgi välja toodud, et teie kasutajanimi/email on sama, lihtsalt palun taotlege endale uuel saidil uus parool (vajutage „Unustasin parooli“).  NB. Kui registreerisite end vanal lehel kasutajaks pärast juunit 2017, siis tuleb teil teha täiesti uus kasutaja (võite kasutada samu andmeid nagu eelmises keskkonnas).