Hobumaailm ootab klubidelt ja tallidelt aastakokkuvõtteid

Aasta hakkab lõpule jõudma ja ehk aeg korraks joon alla tõmmata, tagasi mõelda mööduvale hooajale – mis selles oli meeldejäävat ja head – et siis uue hooga jälle edasi minna. Kutsume teid üles, kallid klubid ja tallipidajad – kirjutage hobumaailmale, milline oli teie aasta.

Hobumaailm ootab alati teie endi initsiatiivi materjalide avaldamisel ja seda eriti nüüd, mil on hea võimalus aasta oma pilgu läbi kokku võtta. Kuna meid on siin toimetuses vähe ja me ei jõua kogu Eesti ratsaspordimaastikku katta, tahaksime teile kõigile meelde tuletada, et kui soovite oma klubist, üritustest ja inimestest teada anda ja midagi olulist või huvipakkuvat kirja panna, siis loomulikult on meil ainult rõõm see avaldada.

Hobumaailm.ee ei soovi ühtegi klubi ega sportlast teistest enam esile tõsta, kuna kõigil teil on Eesti hobumaailmas oma roll. Hiljuti tegi Kurtna klubi kokkuvõtte oma tegemistest ja võistlustest, mis kahtlemata andsid Eesti ratsaspordile oma olulise panuse. Kui teie klubi ei ole korraldanud rahvusvahelisi võistlusi või teil puuduvad sportlased, kes on Eestit mujal maailmas esindamas käinud, ei ole see põhjus tagasihoidlikkuseks.

Kindlasti on teil toimunud mõni vahva üritus, olete korraldanud mõne laagri või koolituse, või olete käinud reisil teiste tallide tegemisi uudistamas, on see väärt lugejani toomist. Muidugi on väga oodatud kõikide väiksemate tallide enesetutvustused, sest me tahame teada, kuidas ratsasport ja hobused üle Eesti elavad. Andke meile endast märku! Milline oli aasta 2010 teie jaoks?