Hobumaailma koostööpartneriks Lätis on Elittesport.lv

Balti riigid on väikesed ning hoburahva läbikäimine tihe. Kajastamaks enam naabrite juures toimuvat oleme alustanud Lätist, leides sealseks koostööpartneriks meiega sarnaselt sel suvel alustanud hobuportaali www.elittesport.lv. Igakuulistes kokkuvõtetes hakkame kajastama naabrite saavutatut ning samamoodi ilmuvad eesti uudised neil.

Meie partner Elittesport on tänasel päeval Hobumaailmast laialdasem kaubamärk. Märgi loomise ideeks oli ühendada kõik, mis seotud ratsaspordiga, hobuste ning ratsanike heaks. Elittesport pakub muuhulgas hobuste ja ratsanike rõivaste (hobustel loomulikult tekid) õmblusteenust vastavalt eritellimustele ja individuaalsetele eripäradele. Kõik tooted valmivad käsitööna ning naturaalsetest n.n. biomaterjalidest, mis pärit Lätist. Elittesport ekspordib oma rõivatoodangut täna Saksamaale ja Venemaale. Mitmeid tootenäidiseid saate vaadata meie galeriist.

Elittesport pakub lisaks rõivastele hobuste dietoloogi ja massööri teenuseid. Sertifitseeritud astroloog koostab hobuste ja ratsanike astroloogilisi kaarte, professionaalne fotograaf jäädvustab meeldivaid hetki. Elittesport nime kannab ka ratsaspordiklubi, mille ridadest leiame eestlastelegi tuntud Girts Bricise.

Hillar Talts, Kate Ansone