Homme selguvad noorteklassi Eesti meistrid kestvusratsutamises

Laupäeva,  8. juuli, hommikul asuvad Padise vallas Vihterpalus CEI1-3* võistlusel starti ligi 50 ratsanikku, kes läbivad 80 – 160 km pikkuse distantsi kaunis Eesti looduses. Padise Endurance Festivali nime kandva võistluse raames selguvad ka kestvusratsutamise Eesti meistrid noorte klassis.
 
11 noort ratsanikku selgitavad Eesti meistri 120 km distantsil. Tuntumatest nimedest on siin stardis Annabel Kaldvee Nilssonil, Berit Truuts Mercyl, Elisabeth Kaldvee Salsal, Merilin Kalbre Gunpowder Boyl ja Sanna Prodekrat Pleyonil. Võistlus tõotab tulle põnev, sest konkurents on tugev.
 
160 km lähevad vallutama kaks võistlejat: Marian Kikas Eestist ja Josefin Blom Lugn Rootsist. Kõige eksootilisemad osalejad on sellel võistlusel kaks Lõuna-Korea esindajat, kes võistlevad rahvuslikus klassis 80 km distantsil, lisaks on võistluspaare Soomest, Venemaalt, Poolast, Leedust ja Valgevenest. Võistluspäev algab laupäeval kell 6.30, kui stardivad kõige pikema distantsi ratsanikud.
 
Info võistluse kohta leiab Padise ratsakeskuse veebist.

 


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72022/domeenid/www.hobumaailm.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 23