Hommikul saab avalöögi 12. Tallinn International Horse Show

Homme, reedel 3. oktoobril, antakse avastart tänavusel Tallinn International Horse Show`l, mille raames peetakse maailmakarika etapid nii takistus- kui koolisõidus.

Täna õhtuks olid kõik sportlased oma hobustega saabunud Saku Suurhalli, kus viidi läbi hobuste vetreinaarne ülevaatus. Takistussõidus suunati hommikul toimuvale kordusülevaatusele neli hobust. Koolisõidus seevastu läbisid ülevaatuse kõik hobused, kuid venelanna Tatiana Afromeeva loobus oma hobusega Vosk ülevaatusele tulemisest, viidates hobuse terviseprobleemidele. Samuti ei osale koolisõidus Leedu sportlane Sandra Sysoeva.

Homset võistluspäeva alustavad rahvusliku klassiga kümme poniratsanikku, kes sõidavad kõrgusel 110 cm. Ühtupoolses programmis on teinegi rahvuslik sõit, kus mõõtu võtavad harrastajad, kellest paremad selgitatakse puhtusele ja stiilipunktidele. Stiilikohtunikeks on Malle Einaste ja Monica Pärno. Rahvusvahelist programmi alustavad noored ratsanikud, kellele järgneb noorte hobuste parkuur. Avatud klassis sõidetakse väikeses ringis kõrgusel 130/135 cm ning suures ringis kõrgusel 140 cm.

Võistluse kodulehekülje leiate aadressilt http://www.tallinnhorseshow.ee/est/tallinn-international-horse-show/info/tutvustus/, loomulikult on sündmuste keerises ka Hobumaailma toimetus, kes annab teile operatiivset infot toimuvast.