Horseshow järgmised võidud läksid Lätti ja Leetu

Kui hommikuse sõidu võit jäi Eestisse, siis järgnevad alavõidud rändasid Lätimaale ja Leedumaale. Võistlustules olid noored hobused ja kuni 25a. ratsanikud.

Noorhobuste sõidu parimaks osutus avapäeval lätlane Andis Varna hobusel Dunkan. Teisena lõpetas Leedu esinumber Benas Gutkauskas hobusel Chena H jättes kolmandaks kaasmaalase Stasys Jasase Gunnar Klettenbergile kuuluval hobusel Toscana. Parima eestlasena lõpetas neljandal positsioonil Margit Mägi hobusel H. Zoe.Auhinnale jõudsid eestlastest veel seitsmendana Heiki Vatsel ja

Vanco Z ning kümnendana Kairi Dräbtsinskaja ning Essen.

Andis Varna ja Dunkan. Foto: Külli Tedre

Kuni 25.a. ratsanike kahefaasiline parkuur kujunes sportlastele parajaks katsumuseks, puhtalt lõpetasid vaid kolm võistluspaari, kellest kiireim oli leedukas Matas Petraitis hobusel Lordano. Teise tulemusega lõpetas soomlanna Antonina Hartwall hobusel Watamin, kolmandana Kertu Klettenberg hobusel Lennard. Järgmised kolm auhinnalist kohta kuulusid samuti eestlastele – neljasjuba nelja karistuspunktiga teises faasis Kätlin Sehver ja Lord Leu, viies Kullo Kender ja Clarence 22 ning kuues Renek Rosenberg ja Velikaja Luga.

Täna on Saku Suurhallis veel kaks võistlusala – 130 cm ja 140 cm.