Ihaste Derby toimus taas

Ihaste Derby 2020 – Erkki Hõim ja Aspirin. © Photo: Mari Ann Selge / selge.smugmug.com

Möödunud nädalavahetusel toimus 20-aastase pausi järel taas Ihaste Derby. Parimad selgusid neljas võistlusklassis, kus tehti kokku pea 100 starti. Derby kõrgusel 110 cm võitsid Erkki Hõim ja Aspirin.

Võistluspäeva alustati handicap 90/100 cm parkuuriga, kus osales kolmkümmend seitse paari. Võidu noppisid Kärt Kaseorg (Viljandimaa RSK) ja Aga Flamenco Con Feicht, teise tulemuse said kirja Marie-Annabel Reiner (Viljandimaa RSK) ja Ernest W, kolmandad olid Laura Karolina Gradickaite (Tartu Kalevi RK) ja Coccinelle. Kõik tulemused.

Puhtusele-kiirusele hüpati handicap 115/125 cm parkuuris. Võistlustules oli viisteist paari, eksimusteta lõpetasid vaid kolm. Esikoha said eelmise sõidu teise koha omanikud Marie-Annabel Reiner (Viljandimaa RSK) ja Ernest W. Teisele kohale platseerusid Triinu Riisberg (Liivimaa RK) ja Wifi S, kolmanda koha teenisid Erkki Hõim (Tartu Kalevi RK) ja Aspirin. Kõik tulemused.

80 cm derbyl osaales kolmkümmend üks paari. Tihedas konkurentsis olid võidukad Brita Tuvi (Viljandimaa RSK) ja Hindenburg, teise koha said Sofya Tsyrulnikova (Liivimaa RK) ja Ally Nightingale, kolmanda tulemuse sõitisid välja 3 Mirell Luts (Tartu Kalevi RK) ja E. Kõik tulemused.

110 cm derby rajal hüpati puhtusele-kiirusele. Võitu oli püüdmas 10 paari, eksimusteta sõite oli kaks. Kiirema ajaga noppisid esikoha Erkki Hõim (Tartu Kalevi RK) ja Aspirin, teise tulemuse said kirja Kätlin Punnek (Nõo RK) ja Lexus, kolmanda tulemuse sõitsid Sofya Tsyrulnikova (Liivimaa RK) ja Ali Bey. Tulemused