Ihaste Kolmevõistluse Karika võitsid Maarja-Liis Järvekülg-Luoma ja Olmar

Maarja-Liis Järvekülg-Luoma ja Olmar. Foto: Elin Jalakas – elinification.smugmug.com

17. juulil toimus Tartumaal Ihaste Kolmevõistluse Karikas, kus tasemel CCN80 astus üles 28 võistluspaari. Palava ilma saatel alustati hommikul koolisõiduskeemide ja hiljem paralleelselt ka parkuuri läbimisega.

Peale kahte ala olid võrdsete tulemustega nii Hanna Kristin Ojaveer (Tondi RSK) hobusel Replay kui ka Maarja-Liis Järvekülg-Luoma (Liivimaa RK) Olmaril. Mõlemad paarid ratsastasid tulemusele 75,71% ning läbisid parkuuri vigadeta, seega jäi lõpliku tulemuse kulminatsioon krossi kanda. Seekord jäid peale kogenud Maarja-Liis ja Olmar, kes lõpetasid krossi vigadeta, lõpptulemusega 24,3 kp ja ühtlasi võitsid ka võistluse.

 

Võidukad Maarja-Liis ja Olmar. Foto: Elin Jalakas

Teisena lõpetasid võistluse Stella-Marii Tamme (Niitvälja RSK) ja Ronaldo – 27,9 kp, kolmandana Maria Põder (Tartumaa RSK) ja Wisdom – 28,8 kp, neljandad olid Leenu Sarapuu (MTÜ Hiiumaa RSK) ja Gilroy – 30,2 kp, viiendad Raili Krusta (RK El Awrah ET) ja Reffelon – 31,8 kp, kuuendad Lisette Jonuks (Nõo RK) ja Casamia – 35,8 kp ning seitsmenda auhinnalise koha said Gretlyn Koppel (Nõo RK) ja Adelina – 36,7 kp.

Lisaks on tore tõdeda, et Ihastes startisid päris mitmed paarid oma elu esimesel kolmevõistlusel ning teadaolevalt oli stardis ka seni noorim ratsanik – 9 aastane Marielle Pille (Tartu Kalevi RK) ponil Murakas.

 

Kõik Ihaste Kolmevõistluse Karika tulemused on leitavad siit.